KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099115
nr 1209 9115
Tord Leander Engström (1914-1985), Sverige. Spanien, 1966, signerad. Olja på duk, 80x46
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 19:10:33
200 kr
300 kr